ANTALYA FASHİONS DÜĞÜN ORGANİZASYON

Yetkili : Hatip Can Dagdeviran     Firma Tel. :

Haber Detayı

haber

DÜĞÜNLERDE KAMPANYA UCUZ VE ŞIK DÜĞÜNLER

Eklenme Tarihi : 17.05.2010

Deniz Kenarında Bir Düğün : Haziran Temmuz Agustos ayında yapılacak bir yaz düğünü hazırlamayı planlıyorsanız. Deniz kenarı hem sizin hem davetlilerin rahat olmasını saglayabilecek bir seçenek. Tercih ettiginiz mekanın bir iskelesi varsa masaları iskele üstüne yerleştirip çakıl taşlarının üstüne kimin nereye oturacagını gösteren masa kartları yapabilirsiniz.

Kır Düğünü : En uygun zaman Nisan Mayıs ve yaz aylarıdır Yagmurlu bir güne denk gelmemelidir. Her tarafı Çiçeklerle kaplı bir duvak takabilirsiniz dekorda uçuşan tüller kullanabilirsiniz Hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Aydınlatmada kullanacagınız bambu meşaleler ortama romantizim ayrı bir güzellik katacak. Gecenin ilerleyen saatlerinde çıplak ayakla dans edebilir tüm elektriginizi dışa vurabilirsiniz.

Teknede Düğün : Farklı mekan arayanlara cesur bir öneri olan teknede düğün fikri hayallerinizi denize taşıyor. En güzel gecenize güneşin batmasıyla alev alev olan yıldızların parlaklıgıyla aydınlanan gökyüzü eşlik ediyor.kır düğün merkezde kır düğün yapmak çok hoş olsa gerek misafirlerinizin kolayca ulaşabilecegi gibi sizin için vakıt kaybı olmayacaktır siz düğününüze misafir gibi gelıp o günün tadını çıkartmalısınız düğün stresi aylar öncesinden başlıyor bunu yaşamamak için güvendiğiniz bir organizasyon firmasından yardım alabilirsiniz siz kuaför gelınlık damatlıkla ugraşırken organizayon firmaları sizin için çok güzel mekanlar yaratacaktır telafisi ve tekrarı mümkün olmayan düğün organizasyonlarınızda bizlere danışmadan karar vermeyiniz detaylar ayrıntılarda gizlidir....siz hayal edin biz gerçekleştirelım...

Google Reklamları

Bu haber Antalya fashions düğün organizasyon tarafından 17.05.2010 tarihinde eklendi ve 5857 kişi okudu.