ESYA RENT A CAR

Yetkili : esat esat     Firma Tel. :

Haber Detayı

haber

ESYA RENT A CAR - Yeni araçları ile yaza merhaba,,

Eklenme Tarihi : 18.05.2010

ESYA RENT A CAR (Araç kiralama )

Müşterilerimizin beklentilerini karşılama adına daha düzenli ve zaman kaybetmeden Araçlarını teslim etmek için internet ortamında veya telefonla en verimli haliyle değerlendirmek istiyoruz. Ticari hayatımızı seviyeli ve dürüst bir şekilde devam ettirebilme adına görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşacağınızı ve bizi bu uzun yolculuğumuzda yalnız bırakmayacağınıza inanıyoruz.

Ticari ahlâkı önemseyen, taahhütlerini zamanında yerine getiren ve müşterilerine karşı tutumunda saygı ve sevgi çerçevesinde davranan ESYA RENT A CAR çalışanları, yoğun stres ve bunaltıcı iş hayatında sizleri bir paratoner gibi bu duygulardan uzak tutmak için elinden geleni yapmaktadır.
Araç kiralamada kaliteyi mümkün olduğunca düşük maliyette sunmak ve müşterilerimizin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak için elimizden geleni yapacağımızı taahhüt ediyoruz. 7/24 saat Bilgi 0212 232 63 95 – 0531 360 77 78
Bize katkı sağlayacağını düşündüğünüz bütün fikirlere açığız. Hayatınızın her alanında huzurlu ve başarılı olmanızı temenni ederiz.
Google Reklamları

Bu haber Esya rent a car tarafından 18.05.2010 tarihinde eklendi ve 5289 kişi okudu.